Dziś po południu doszło do niebezpiecznego wypadku, w wyniku którego 12-latek stracił przytomność. Chłopiec trafił do białostockiego szpitala.
Ze wstępnych informacji wynika, iż do zdarzenia doszło około godziny 13:00 na ul. Żeromskiego. 12-latek miał pożyczyć hulajnogę od swojego kolegi, a podczas jazdy miał się przewrócić. W wyniku tego zdarzenia miało dojść do powstania urazu, przez który chłopiec stracił przytomność.
12-latek wraz z matką został niezwłocznie przewieziony do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, gdzie prawdopodobnie przeprowadzone zostaną dokładne badania.