Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na moście Majora Henryka Dobrzańskiego – „Hubala”.
Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 9.
Na oczekujące przed tymczasową sygnalizację świetlną samochody najechał opel zafira. Rozpędzony opel uszkodził w sumie się 3 auta.
W wyniku wypadku do szpitala z podejrzeniem uszkodzeń kręgosłupa trafiła jedna z uczestniczek zdarzenia.
W dalszym ciągu na miejscu pracują technicy policyjni. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.