Reklama

Wypadek na moście Hubala [FOTO]

28/11/2020 12:26

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na moście Majora Henryka Dobrzańskiego – „Hubala”.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 9.

Na oczekujące przed tymczasową sygnalizację świetlną samochody najechał opel zafira. Rozpędzony opel uszkodził w sumie się 3 auta.

W wyniku wypadku do szpitala z podejrzeniem uszkodzeń kręgosłupa trafiła jedna z uczestniczek zdarzenia.

W dalszym ciągu na miejscu pracują technicy policyjni. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości