Dwa samochody zderzyły się na obwodnicy Konarzyc (DW677). Na miejscu pracują służby.
Do kraksy doszło przed godz. 16:00. Samochody zderzyły się na wysokości skrzyżowania obwodnicy Konarzyc z ul. Łomżyńską. Na miejscu pracują służby ratunkowe.
Dokładne przyczyny i okoliczności wyjaśni policja.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się z utrudnieniami.