Reklama

Wypadek na obwodnicy Łomży. Łoś wtargnął na ekspresówkę [FOTO]

20/10/2025 07:43

W niedzielę późnym wieczorem na drodze ekspresowej S61 doszło do poważnego wypadku. Na obwodnicy Łomży, pomiędzy węzłami Łomża Południe i Łomża Zachód, osobowy SUV marki Toyota RAV4 uderzył w łosia, który znalazł się na trasie. Zwierzę nie przeżyło zderzenia. Kierowca auta z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 23, na jezdni w kierunku Suwałk. Samochód jechał od strony Warszawy, gdy nagle na pasie ruchu pojawiło się duże dzikie zwierzę. Mimo próby manewru kierowca nie zdołał uniknąć zderzenia. Uderzenie było na tyle silne, że przód pojazdu został poważnie uszkodzony, a łoś zginął na miejscu.

Nie wiadomo, w jaki sposób zwierzę dostało się na trasę szybkiego ruchu - drogi ekspresowa w Polsce ogrodzone są specjalną siatką.

Na miejscu pracowały służby ratunkowe, policja oraz zarządca drogi. Ruch na trasie S61 w kierunku północnym był czasowo utrudniony – jeden pas został wyłączony z ruchu na czas działań. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/10/2025 07:46
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości