Zablokowana jest ul. Poznańska na wysokości skrzyżowania z al. Legionów. Doszło tam do zderzenia lokomotywy i pojazdu ciężarowego.
Do zderzenia lokomotywy z naczepą pojazdu ciężarowego doszło około godz. 14:00.
Policja podaje, że nikt nie trafił do szpitala.
Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.
- Zalecamy objazd dla ciężarówek Szosą do Mężenina a dla aut osobowych ulicą Pileckiego - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
[AKTUALIZACJA]
Utrudnienia trwały około 4 godziny. Ruch w miejscu zdarzenia został udrożniony. Policja informuje, że zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.