Utrudnienia na drodze krajowej nr 63 Łomża - Podgórze. Ford zjechał z drogi i uderzył w skarpę. Kierujący i pasażer oddalili się z miejsca!
Do zdarzenia doszło przed godz. 15:00 w Starej Łomży.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda z nieznanych z przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w skarpę. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - przekazuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.
Kierowca forda i pasażer oddalili się z miejsca zdarzenia. Trwają ich poszukiwania.
Kierowcy jadący od strony Podgórza muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.