Utrudnienia na Rondzie Solidarności w Łomży. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. Młody chłopiec został zabrany do szpitala
Do zdarzenia doszło około godz. 7:30. Z pierwszych informacji wynika, że kierujący subaru ruszył po zapaleniu się „zielonej strzałki”. W tym momencie w jego bok wjechał rowerzysta. Według relacji świadków prędkość młodego cyklisty była tak duża, że chłopiec przeleciał nad samochodem.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna na miejscu policja.
Poszkodowany 10-letni rowerzysta został zabrany do szpitala na badania.