Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa. Wszyscy byli trzeźwi. DK61 na wysokości Janowa jest częściowo zablokowana.
We wtorek (16.08), ok. godz. 14:00, doszło do wypadku w Janowie na DK61. Zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich nie ustąpił pierwszeństwa.
2 osoby zostały zabrane do szpitala. Droga jest częściowo zablokowana. Ruch kierowany jest ręcznie. Kierowcy byli trzeźwi.
- Wyjazd z Łomży w kierunku Ostrołęki na wysokości Janowa - zderzyła się wywrotka i samochód osobowy - poinformowała Urszula Brulińska z KMP Łomża.