Do wypadku doszło dziś o godzinie 16:25 w Łomży. Zdarzenie miało miejsce na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż al. Piłsudskiego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hyundaiem włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, w wyniku czego doszło do zderzenia - informuje asp. Marcin Gawryluk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Jedna osoba została poszkodowana, 31-letniego rowerzystę przetransportowano do szpitala.
34-letnia kierująca autem była trzeźwa. W momencie wypadku wyjeżdżała z jednej z posesji, wzdłuż której biegnie ścieżka rowerowa.
Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.