Reklama

Wypadek na ścieżce rowerowej. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

06/10/2020 19:09

Do wypadku doszło dziś o godzinie 16:25 w Łomży. Zdarzenie miało miejsce na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż al. Piłsudskiego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hyundaiem włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, w wyniku czego doszło do zderzenia - informuje asp. Marcin Gawryluk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Jedna osoba została poszkodowana, 31-letniego rowerzystę przetransportowano do szpitala.

34-letnia kierująca autem była trzeźwa. W momencie wypadku wyjeżdżała z jednej z posesji, wzdłuż której biegnie ścieżka rowerowa.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości