Reklama

Wypadek na Sikorskiego w Łomży. Kobieta w szpitalu [FOTO]

20/08/2021 16:57

Dwa auta osobowe zderzyły się na ulicy Sikorskiego w Łomży. 70-letnia pasażerka jednego z nich trafiła do szpitala. Na miejscu pracuje policja.

Do zdarzenia doszło około godziny 16 na odcinku od ronda Lutosławskich do skrzyżowania z Galerią Veneda.

Na wysokości ul. Starej zderzył się volkswagen passat z oplem astra. W wyniku wypadku 70-letnia pasażerka jednego z aut trafiła do szpitala.

Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama