Dwa auta osobowe zderzyły się na ulicy Sikorskiego w Łomży. 70-letnia pasażerka jednego z nich trafiła do szpitala. Na miejscu pracuje policja.
Do zdarzenia doszło około godziny 16 na odcinku od ronda Lutosławskich do skrzyżowania z Galerią Veneda.
Na wysokości ul. Starej zderzył się volkswagen passat z oplem astra. W wyniku wypadku 70-letnia pasażerka jednego z aut trafiła do szpitala.
Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia szczegóły i okoliczności zdarzenia.