Audi i BMW zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitali.
Do zdarzenia doszło około godziny 19.
Ze wstępnych informacji wynika, że jadące od strony Ostrołęki audi na skrzyżowaniu zdarzyło się z BMW, poruszającym się ul. Sikorskiego.
W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitali w Łomży i Białymstoku.
Ruch w na tym skrzyżowaniu jest utrudniony. Policja wyjaśnia okoliczności i szczegóły wypadku.