Reklama

Wypadek na skrzyżowaniu. Dwie osoby w szpitalach! [FOTO]

08/08/2021 20:20

Audi i BMW zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego. W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitali.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.

Ze wstępnych informacji wynika, że jadące od strony Ostrołęki audi na skrzyżowaniu zdarzyło się z BMW, poruszającym się ul. Sikorskiego.

W wyniku wypadku dwie osoby trafiły do szpitali w Łomży i Białymstoku.

Ruch w na tym skrzyżowaniu jest utrudniony. Policja wyjaśnia okoliczności i szczegóły wypadku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości