Dwie skody zderzyły się na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej w Łomży. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu!
Do zdarzenia doszło ok. godz. 11:30.
Ze pierwszych informacji wynika, że osoba jadąca skodą felicią wyjeżdżała z al. Piłsudskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa innej osobie, która jechała skodą superb w kierunku Zambrowa. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.
Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna na miejscu policja.
Uwaga na utrudnienia w ruchu!