Reklama

Wypadek na skrzyżowaniu Zawadzkiej i Przykoszarowej w Łomży – dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

06/06/2025 20:46

Kierowca opla na skrzyżowaniu ulicy Zawadzkiej i Przykoszarowej zderzył się z toyotą.

Na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego. W rejonie skrzyżowania występowały chwilowe utrudnienia w ruchu.

Jak informują mieszkańcy pobliskich bloków, do bardzo podobnego zdarzenia doszło w tym samym miejscu dzień wcześniej, w późnych godzinach popołudniowych. W obu przypadkach przyczyną mogło być nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/06/2025 22:39
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości