Reklama

Wypadek na Spokojnej. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

06/06/2021 00:23

Na rondzie Tabortowskiego ps. „Bruzda” zderzyły się dwa auta osobowe: mercedes i opel. W wyniku wypadku do szpitala trafiła matka z dzieckiem.

Do wypadku doszło około godziny 23.

W tej chwili policjanci ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. W wyniku zderzenia obu pojazdów do szpitala trafiła matka z dzieckiem z opla.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości