Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w miejscowości Kotowo-Plac w gminie Jedwabne. Kierujący toyotą utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.
Do zdarzenia doszło około godziny 13.
Ze wstępnych informacji wynika, ze kierujący toyotą, jadąc od strony Jedwabnego, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia wysłano służby ratownicze, w tym załogę karetki pogotowia. Kierujący autem trafił do łomżyńskiego szpitala.