Reklama

Wypadek na trasie Jedwabne – Wizna [FOTO]

10/04/2021 14:46

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w miejscowości Kotowo-Plac w gminie Jedwabne. Kierujący toyotą utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.

Ze wstępnych informacji wynika, ze kierujący toyotą, jadąc od strony Jedwabnego, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia wysłano służby ratownicze, w tym załogę karetki pogotowia. Kierujący autem trafił do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości