24-latek zakończył jazdę na przyczepie z meblami poważnie rozbijając prowadzone przez siebie audi. Sprawcy zderzenia oraz obywatelowi Litwy, który kierował dostawczym autem, na szczęście nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie po godz. 18.00 w Tyszkach-Gosterach.
- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący audi, 24-letni mieszkaniec Suwałk, nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzył w przyczepę ciągniętą przez peugeota boxera, którym kierował 35-letni obywatel Litwy – powiedział portalowi moja-ostroleka.pl podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Młody kierowca audi został ukarany najniższym możliwym mandatem w wysokości 220 zł, a na jego koncie dopisano sześć punktów karnych. Policja apeluje o ostrożność.

