Dwa pojazdy uczestniczyły w zdarzeniu do którego doszło przed godz. 18 na Al. Legionów. Do szpitala miał zostać przewieziony jeden z kierowców. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Alei Legionów z ul. Przykoszarową.
Prawdopodobnie kierujący oplem astrą, który jechał Al. Legionów w stronę centrum, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Tam zderzył się z oplem meriva.
W wyniku wypadku kierująca oplem meriva trafiła do szpitala. Nie wiadomo jednak czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, czy jako kolizja. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci.
Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na tym odcinku Al. Legionów.