Po wypadku tira i samochodu osobowego całkowicie zablokowany jest most przy ul. Zjazd w Łomży. Na miejscu pracuje policja. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło po godzinie 5 rano na wysokości stadionu miejskiego.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z TIR-em. W wyniku tego zdarzenia kierowca osobówki trafił do szpitala.
Policja wyłączyła z ruchu ten odcinek drogi.
[AKTUALIZACJA g. 7:25]
- Policjanci będą kierować ruchem. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do około godziny - przekazuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.