Dziś przed godziną 14 doszło do poważnego wypadku na drodze S61 przy węźle Kolno. Dwa samochody osobowe, skoda i volkswagen, zderzyły się, co doprowadziło obrażeń pasażerów i kierowców.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca skody, jadąc od strony Stawisk, nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu. W wyniku tego z całym impetem uderzył w tył volkswagena.
Jak informuje nas dyżurny łomżyńskich strażaków, w wyniku zderzenia dwie osoby podróżujące skodą, obywatele Czech, oraz kierowca volkswagena zostali przewiezieni do szpitala. Stan poszkodowanych nie jest jeszcze znany.
Ruch na tym odcinku drogi jest obecnie utrudniony, tworzą się korki.