Pijany kierowca samochodu osobowego wjechał wprost pod ciągnik siodłowy z cysterną. W wyniku wypadku kierujący audi trafił do łomżyńskiego szpitala.
Do zdarzenia doszło po godzinie 18 na ul. Wojska Polskiego na wysokości ul. Spokojnej.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jadąc ulicą Wojska Polskiego, skręcając w lewo w ulicę Spokojną, nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce jadącej od strony Ostrołęki. Niefrasobliwy kierowca wjechał wprost pod ciągnik siodłowy z cysterną. W wyniku wypadku kierujący audi trafił do łomżyńskiego szpitala. Do szło też do wycieków płynów eksploatacyjnych z osobówki.
Kierowca czerwonego audi był pijany!
Nowe informacje: