Reklama

Wypadek na Wojska Polskiego. Pijany kierowca audi w szpitalu [FOTO]

14/11/2022 20:37

Pijany kierowca samochodu osobowego wjechał wprost pod ciągnik siodłowy z cysterną. W wyniku wypadku kierujący audi trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18 na ul. Wojska Polskiego na wysokości ul. Spokojnej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jadąc ulicą Wojska Polskiego, skręcając w lewo w ulicę Spokojną, nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce jadącej od strony Ostrołęki. Niefrasobliwy kierowca wjechał wprost pod ciągnik siodłowy z cysterną. W wyniku wypadku kierujący audi trafił do łomżyńskiego szpitala. Do szło też do wycieków płynów eksploatacyjnych z osobówki.

Kierowca czerwonego audi był pijany!

Nowe informacje:

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości