Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś przed południem na ul. Zawadzkiej w Łomży. Według wstępnych informacji sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu.
Do wypadku doszło, kiedy kierujący renault jadąc od strony al. Piłsudskiego zawracał na skrzyżowaniu z ul. Księżnej Anny. W tym miejscu manewr ten jest zabroniony. Doszło do zderzenia z citroenem berlingo.
W wyniku zderzenia do szpitala trafili kierowcy obu aut. Według wstępnych informacji sprawca wypadku – kierujący renault był pijany.