Reklama

Wypadek osobówki na DK63. Trzy osoby trafiły do szpitala

18/07/2023 10:22

Trzy osoby zostały zabrane do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło wczoraj na DK63. Samochód osobowy dachował na poboczu drogi.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj (17/07) ok. godziny 19:00 na drodze krajowej nr 63 w okolicy Osowca w gminie Zambrów. Jak informuje OSP Stary Laskowiec, osobówka zjechała z drogi i dachowała na poboczu.

Trzy osoby trafiły do szpitala.

Na miejsce zdarzenia wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości