Trzy osoby zostały zabrane do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło wczoraj na DK63. Samochód osobowy dachował na poboczu drogi.
Do wypadku drogowego doszło wczoraj (17/07) ok. godziny 19:00 na drodze krajowej nr 63 w okolicy Osowca w gminie Zambrów. Jak informuje OSP Stary Laskowiec, osobówka zjechała z drogi i dachowała na poboczu.
Trzy osoby trafiły do szpitala.
Na miejsce zdarzenia wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.