Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala po wypadku na ulicy Sikorskiego w Łomży. Na łuku drogi, przed mostem majora Henryka Dobrzańskiego - “Hubala”, zderzyły się dwa auta osobowe. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło około godziny 5.
Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca saaba na łuku drogi stracił panowanie zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z seatem kierowanym przez kobietę. Kierująca seatem i 2 jej pasażerów, w tym dziecko, zostali przewiezieni do szpitala - informuje podinspektor Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Policja ustala szczegóły i okoliczności zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo.
[AKTUALIZACJA]
uch w miejscu zdarzenia odbywa się normalnie.