Wczoraj w godzinach nocnych doszło do wypadku na trasie S8. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej.
Do zdarzenia doszło wczoraj (20/07) na drodze serwisowej przy trasie S8 w Szumowie. O godzinie 21:53 na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej - dwie z JRG Zambrów i dwie z OSP Szumowo. Wezwano również policję oraz zespół ratownictwa medycznego.
Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku zdarzenia drogowego ucierpiały dwie osoby - kierowca oraz pasażer.
Jak informuje zambrowska policja kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
źródło zdjęć: www.facebook.com/OSPSzumowo