Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku na drodze krajowej nr 63 za miejscowością Podgórze. Droga jest zablokowana.
Do zdarzenia doszło przed godziną 11.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letnia kierująca toyotą avensis jadąc od Zambrowa w kierunku Łomży nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego doszło do najechania na tył toyoty auris, a ta w tył vw Jetty. 4 osoby z toyoty avensis trafiły do szpitala - informuje mł asp Justyna Janowska, p.o. rzecznika prasowego KMP w Łomży.
Droga jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd DW 679 przez Rutki Kossaki i DK8 Mężenin.