Reklama

Wypadek trzech aut. Cztery osoby w szpitalu [FOTO]

10/07/2021 12:06

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku na drodze krajowej nr 63 za miejscowością Podgórze. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letnia kierująca toyotą avensis jadąc od Zambrowa w kierunku Łomży nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego doszło do najechania na tył toyoty auris, a ta w tył vw Jetty. 4 osoby z toyoty avensis trafiły do szpitala - informuje mł asp Justyna Janowska, p.o. rzecznika prasowego KMP w Łomży.

Droga jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd DW 679 przez Rutki Kossaki i DK8 Mężenin. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości