Wypadek w Budach Czarnockich. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

17/08/2024 14:25

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj po południu w miejscowości Budy Czarnockie. Sześć osób podróżujących, trzy uszkodzone auta osobowe, jeden z kierowców z poważnymi obrażeniami zabrany do szpitala.

Informację o wypadku łomżyńskie służby otrzymały około godz. 13.30. Udział w nim brały trzy samochody, którymi łącznie podróżowało sześć osób. Ze względu na dużą ilość uczestników zdarzenia oraz intensywny ruch drogowy w jego miejscu do pilnej interwencji zadysponowano policję, zespól ratownictwa medycznego oraz trzy jednostki straży pożarnej.

Po dotarciu do Bud Czarnockich okazało się, że wypadek nastąpił na skutek najechania na siebie trzech pojazdów osobowych jadących od Kisielnicy w stronę Łomży. Przyczyną zdarzenia było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Zderzenie aut było na tyle silne, że nie tylko zostały one mocno uszkodzone, ale także jeden z kierowców musiał trafić pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a jego stan wymagał przewiezienia go do łomżyńskiego szpitala.

Na skutek wypadku ruch drogowy bezpośrednio przed wzniesieniem w Budach Czarnockich odbywa się wahadłowo, co mocno utrudnia podróż wielu kierowcom. 

Policja pracuje nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zaistniałego zdarzenia.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/08/2024 11:06

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości