Reklama

Wypadek w centrum Zbójnej. Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu dwóch pojazdów [FOTO]

15/04/2024 20:08

W miejscowości Zbójna doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Dziś około godziny 18:00 na drodze wojewódzkiej numer 645 w centrum wsi zderzyły się dwa samochody osobowe – ford i suzuki.

Według wstępnych informacji, przyczyną zderzenia mogła być utrata kontroli nad pojazdem przez jednego z kierowców. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe, w tym policja, która zabezpieczała teren i kierowała ruchem, oraz zespół pogotowia ratunkowego, który udzielał pierwszej pomocy poszkodowanym.

W wyniku wypadku jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Aktualnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

fot. Czytelnik

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości