Reklama

Wypadek w Kisielnicy. Pięć osób w szpitalu [FOTO]

03/02/2021 23:03

Zablokowana jest całkowicie droga krajowa nr 61 na odcinku Kisielnica – Górki Sypniewo. Pięć osób, trafiło, bądź za chwilę trafi do szpitala. Ogólnie w zdarzeniu brały udział 3 samochody i 7 osób.

Do wypadku doszło około godziny 22.

Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta, jadąc volkswagenem passatem na grajewskich numerach rejestracyjnych, w kierunku Stawisk, zderzyła się czołowo z osobówką, którą podróżowało troje obywateli Litwy.

W zdarzeniu ucierpiało też trzecie auto, którego kierowca prawdopodobnie chciał pomóc poszkodowanym, niestety jego audi za sprawą śliskiej nawierzchni stoczyło się do rowu.

Droga jest zablokowana, policja w Kisielnicy kieruje auta na Kolno.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości