Jedna osoba została zabrana do szpitala po wypadku, który miał miejsce w okolicach Marianowa. Możliwe są utrudnienia w ruchu.
Informacja o zdarzeniu wpłynęła ok. godz. 7:10.
Urszula Brulińska z KMP w Łomży informuje, że najprawdopodobniej przyczyną było najechanie na tył pojazdu poprzedzającego. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy: mercedes i fiat. Kierujący z fiata został zabrany do szpitala.
Policjanci z "drogówki" pomagają udrożnić ruch. Czynności na miejscu wykonywane są w kierunku wypadku.