Reklama

Wypadek w Nowogrodzie. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

17/05/2025 10:44

W sobotę rano, około godziny 9:00, na ul. Stacha Konwy w Nowogrodzie, tuż przy moście, doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca nissanem, wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Poległych, najprawdopodobniej nie zauważyła nadjeżdżającego seata jadącego od strony mostu. W wyniku zderzenia nissan został uderzony w bok.

Kobieta kierująca nissanem została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują policyjni technicy, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej 645 odbywa się obecnie wahadłowo.

fot. OSP Nowogród

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości