Reklama

Wypadek w Piątnicy! Kierująca w szpitalu [FOTO]

29/07/2020 21:08

Dwa auta osobowe zderzyły się na głównym skrzyżowaniu w Piątnicy. Ze wstępnych informacji wynika, że co najmniej jedna osoba trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca fiatem, jadąc od strony ronda im. Druha Szarego, na zielonym świetle, wykonała manewr skrętu w lewo w kierunku Łomży i nie ustąpiła tym samym pierwszeństwa kierującej peugeotem, która na skrzyżowanie wjeżdżała od strony Czarnocina. W wyniku wypadku kierująca białym peugeotem trafiła do szpitala

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku. Ruch w tym miejscu jest utrudniony.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości