Utrudnienia przy Biedronce w Piątnicy. Zderzyły się tam dwie osobówki. Według pierwszych informacji sprawczyni miała 0,2 promila alkoholu w organizmie.
Do wypadku doszło około godz. 12:00. Oba auta w wyniku zderzenia wylądowały na barierkach.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letnia kierująca renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa 55-letniej kierującej fordem. Kierująca fordem zabrana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca renault miała 0,2 promila alkoholu w organizmie - poinformowała oficer prasowa KMP w Łomzy.
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna na miejscu policja. Ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami.