Reklama

Wypadek w Piątnicy. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]

16/03/2023 12:22

Utrudnienia przy Biedronce w Piątnicy. Zderzyły się tam dwie osobówki. Według pierwszych informacji sprawczyni miała 0,2 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło około godz. 12:00. Oba auta w wyniku zderzenia wylądowały na barierkach.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55-letnia kierująca renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa 55-letniej kierującej fordem. Kierująca fordem zabrana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca renault miała 0,2 promila alkoholu w organizmie - poinformowała oficer prasowa KMP w Łomzy.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia obecna na miejscu policja. Ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości