24-latka kierująca volkswagenem golfem, trafiła do szpitala po tym jak jej auto wylądowało na ogrodzeniu.
Kierująca volkswagenem golfem, jadąc prawdopodobnie od strony Piątnicy w kierunku Białegostoku, tuż po opuszczeniu ronda straciła panowanie nad pojazdem. Samochód, z dużą siłą, uderzył w betonowy element ogrodzenia.
Pojazdem podróżowały łącznie trzy osoby. Dwójka pasażerów, na szczęście, wyszła z rozbitego samochodu o własnych siłach i nie wymagała hospitalizacji. Jednak 24-letnia kierująca, wymagała pomocy medycznej. Na miejsce natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego, który udzielił jej pierwszej pomocy, a następnie przetransportował do szpitala.
Na miejscu pracuje policja, która bada okoliczności i szczegóły wypadku. Ruch odbywa się wahadłowo.