Reklama

Wypadek w Podgórzu! Dwie osoby w szpitalu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

04/03/2022 09:56

Dwa samochody zderzyły się czołowo na drodze krajowej nr 63 w Podgórzu (gm. Łomża). Droga jest zablokowana. Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala

Do zdarzenia doszło około godz. 9:30.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24 letni kierowca bmw jadąc od Zambrowa w kierunku Łomży z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z fordem kierowanym przez 39-letniego mężczyznę - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.

Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala. Policjanci zorganizowali objazd od Łomży DW679, od Zambrowa DK8.

[AKTUALIZACJA]

Policja informuje, że ruch w Podgórzu odbywa się już bez utrudnień

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama