Dwa samochody zderzyły się czołowo na drodze krajowej nr 63 w Podgórzu (gm. Łomża). Droga jest zablokowana. Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala
Do zdarzenia doszło około godz. 9:30.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24 letni kierowca bmw jadąc od Zambrowa w kierunku Łomży z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z fordem kierowanym przez 39-letniego mężczyznę - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.
Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala. Policjanci zorganizowali objazd od Łomży DW679, od Zambrowa DK8.
[AKTUALIZACJA]
Policja informuje, że ruch w Podgórzu odbywa się już bez utrudnień