Reklama

Wypadek za Konarzycami. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

23/06/2021 17:06

Na drodze wojewódzkiej nr 677, przy skręcie do miejscowości Koziki, doszło do najechania na siebie trzech pojazdów. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Dzisiaj około godz. 16.30 łomżyńska policja została poinformowana o zdarzeniu drogowym za Konarzycami, przy skręcie do miejscowości Koziki. 

Do wypadku doszło na skutek najechania na siebie trzech pojazdów – dwóch busów i samochodu osobowego. Hyundai SUV znalazł się pomiędzy samochodami dostawczymi. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Kobieta podróżująca hyundaiem trafiła do szpitala.

Droga wojewódzka nr 677 jest zablokowana na czas prowadzonych czynności ratunkowych oraz wyjaśniających okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości