Na drodze wojewódzkiej nr 677, przy skręcie do miejscowości Koziki, doszło do najechania na siebie trzech pojazdów. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Dzisiaj około godz. 16.30 łomżyńska policja została poinformowana o zdarzeniu drogowym za Konarzycami, przy skręcie do miejscowości Koziki.
Do wypadku doszło na skutek najechania na siebie trzech pojazdów – dwóch busów i samochodu osobowego. Hyundai SUV znalazł się pomiędzy samochodami dostawczymi. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Kobieta podróżująca hyundaiem trafiła do szpitala.
Droga wojewódzka nr 677 jest zablokowana na czas prowadzonych czynności ratunkowych oraz wyjaśniających okoliczności zdarzenia.