Po godzinie 11:00 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i jednośladu w Piątnicy Poduchownej. Motocyklistę przetransportowano do szpitala.
Do wypadku doszło na wysokości skrętu do stacji paliw w Piątnicy Poduchownej (ul. Stawiskowska).
Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca audi jadąc od strony Łomży w kierunku Marianowa ustawił się na lewym pasie do skrętu, umożliwiającego wjazd na stację paliw. Najprawdopodobniej podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, niespodziewanie wprost pod maskę samochodu wjechał kierujący jednośladem na zambrowskiej rejestracji motocyklista.
Z relacji świadków wynika, że kierowca jednośladu wyprzedzał z prawej strony tiry, które jechały w kierunku Łomży. Nieoficjalnie wiadomo, że być może to było przyczyną niezauważenia nadjeżdżającego motocyklisty przez kierowcę samochodu.
Policja wyjaśnia dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.
Motocyklista został przetransportowany do szpitala.