Reklama

Wypadkowy poranek w Łomży. 2 osoby w szpitalu

11/04/2024 09:17

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do dwóch kolizji na terenie Łomży. Powody zderzeń aut w obu przypadkach są na ten moment ustalane. W jednym i drugim zdarzeniu były osoby, które trafiły do szpitala.

Pierwsza z kolizji miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Ks.Anny z Rycerską. W zderzeniu brały udział dwa pojazdy: Opel i bus. Jedna z osób biorących udział w wypadku trafiła do szpitala.

Druga kolizja natomiast miała miejsce na ul. Legionów. Tam również udział brały dwa pojazdy, będące samochodami osobowymi: punto i mercedes. W wyniku zderzenia aut jedna z osób wylądowała w szpitalu. 

Na ten moment okoliczności obu zdarzeń są ustalane przez policję.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości