Dzisiaj w godzinach porannych doszło do dwóch kolizji na terenie Łomży. Powody zderzeń aut w obu przypadkach są na ten moment ustalane. W jednym i drugim zdarzeniu były osoby, które trafiły do szpitala.
Pierwsza z kolizji miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Ks.Anny z Rycerską. W zderzeniu brały udział dwa pojazdy: Opel i bus. Jedna z osób biorących udział w wypadku trafiła do szpitala.
Druga kolizja natomiast miała miejsce na ul. Legionów. Tam również udział brały dwa pojazdy, będące samochodami osobowymi: punto i mercedes. W wyniku zderzenia aut jedna z osób wylądowała w szpitalu.
Na ten moment okoliczności obu zdarzeń są ustalane przez policję.