Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 16. Z nieznanych przyczyn samochód jadący w kierunku Szczepankowa zjechał z drogi i uderzył w drzewa.
Niewiele brakowało, a osobowy nissan zniszczyłby zabytkowy pomnik upamiętniający Polaków rozstrzelanych przez Niemców 7 sierpnia 1944 roku.
Straż po przybyciu zabezpieczyła miejsce zdarzenia, jednak w pobliżu pojazdu nie było nikogo.
Trwają poszukiwania kierowcy. Prawdopodobnie był pijany.