Reklama

Wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Trwają poszukiwania kierowcy [FOTO]

02/01/2025 16:50

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 16. Z nieznanych przyczyn samochód jadący w kierunku Szczepankowa zjechał z drogi i uderzył w drzewa.

Niewiele brakowało, a osobowy nissan zniszczyłby zabytkowy pomnik upamiętniający Polaków rozstrzelanych przez Niemców 7 sierpnia 1944 roku.

Straż po przybyciu zabezpieczyła miejsce zdarzenia, jednak w pobliżu pojazdu nie było nikogo.

Trwają poszukiwania kierowcy. Prawdopodobnie był pijany.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/01/2025 17:07
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości