Reklama

Wyprzedzał lawetę. 26-letni motocyklista zginął na miejscu

21/07/2024 10:32

Wczoraj doszło do tragicznego wypadku w powiecie zambrowskim, na drodze krajowej nr 66. Około godziny 19:00 na trasie Wysokie Mazowieckie - Zambrów, w okolicach miejscowości Wdziękoń Drugi, zginął 26-letni motocyklista.

Według wstępnych ustaleń policji, motocyklista próbował wyprzedzić lawetę na skrzyżowaniu. Manewr ten okazał się fatalny w skutkach. W trakcie wyprzedzania doszło do zderzenia motocykla z lawetą, co spowodowało natychmiastową śmierć młodego mężczyzny.

Niestety, pomimo szybkiej reakcji służb, nie udało się uratować życia 26-letniego motocyklisty. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i przystąpiła do wyjaśniania dokładnych okoliczności wypadku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości