Reklama

Wznieśli go na chwałę Panu Bogu. Młode Orły z pucharem!

23/01/2026 16:08

W miniony weekend zawodnicy drużyny Młode Orły z Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży wywalczyli trzecie miejsce w sąsiednim województwie mazowieckim podczas jubileuszowego 20. turnieju halowej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. 

Sportowe zmagania, emocje i doświadczenia zgromadziły drużyny i kibiców. Zwycięzcami została drużyna  gospodarzy KZMM Lelis, drugie miejsce zdobyli gracze Funzone Paintball Olszewka. 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Oliwier Świderski, tytuł króla strzelców zapewnił sobie Damian Szymczyk, a najlepszy bramkarzem turnieju to Michał Adamowski. 

Podczas wręczania pucharów, nagród i medali kapitan drużyny Młode Orły przyklęknął i wzniósł ponad siebie zdobyty puchar na chwałę Pana Boga. Zebrane pieniądze z turnieju zostały przeznaczone na cel charytatywny.

Reklama

Zespół Młodych Orłów zagrał w składzie: Patryk Kania, Piotr Gajda, Bartosz Cekała, Cezary Cekała, Paweł Siwik, Sebastian Bandzul, Adrian Kwiatkowski, Oliwier Świderski, Szymon Jaworowski.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości