W miniony weekend zawodnicy drużyny Młode Orły z Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży wywalczyli trzecie miejsce w sąsiednim województwie mazowieckim podczas jubileuszowego 20. turnieju halowej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis.
Sportowe zmagania, emocje i doświadczenia zgromadziły drużyny i kibiców. Zwycięzcami została drużyna gospodarzy KZMM Lelis, drugie miejsce zdobyli gracze Funzone Paintball Olszewka.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Oliwier Świderski, tytuł króla strzelców zapewnił sobie Damian Szymczyk, a najlepszy bramkarzem turnieju to Michał Adamowski.
Podczas wręczania pucharów, nagród i medali kapitan drużyny Młode Orły przyklęknął i wzniósł ponad siebie zdobyty puchar na chwałę Pana Boga. Zebrane pieniądze z turnieju zostały przeznaczone na cel charytatywny.
Zespół Młodych Orłów zagrał w składzie: Patryk Kania, Piotr Gajda, Bartosz Cekała, Cezary Cekała, Paweł Siwik, Sebastian Bandzul, Adrian Kwiatkowski, Oliwier Świderski, Szymon Jaworowski.