Reklama

XII Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki już wkrótce. Zagrasz?

Piłkarzyki, znane również jako futbol stołowy, od lat dostarczają graczom emocji porównywalnych z prawdziwymi sportowymi zmaganiami. A te już 12 grudnia w Łomży!

Choć to gra o niewielkiej skali, jej tradycja sięga pierwszej połowy XX wieku, kiedy w Europie zaczęły powstawać pierwsze prototypy stołów inspirowane piłkarskimi boiskami. Dziś futbol stołowy to nie tylko rozrywka, lecz także dyscyplina sportowa, która łączy pokolenia i przyciąga zarówno amatorów, jak i doświadczonych zawodników.

Tę wyjątkową atmosferę już po raz dwunasty będzie można poczuć w Łomży podczas Mistrzostw Łomży w Piłkarzyki, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej odbędzie się 12 grudnia o godz. 17:00 w Sali VIP Stadionu Miejskiego przy ul. Zjazd 18.

Reklama

Na uczestników czekają nie tylko sportowe emocje, ale także nagrody. Najlepsze drużyny otrzymają puchary, a każdy zawodnik wróci do domu z pamiątkowym medalem. Rozgrywki prowadzone będą w formule debla, a do udziału mogą zgłaszać się osoby od 16. roku życia. Limit miejsc wynosi 16 drużyn, co zapowiada dynamiczną i zaciętą rywalizację.

Aby wziąć udział w turnieju, wystarczy przesłać zgłoszenie na adres: mosir@mosir.lomza.pl do 11 grudnia. W wiadomości należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników, ich wiek oraz numer telefonu kontaktowego.

Reklama

Organizatorzy podkreślają, że celem imprezy jest nie tylko wyłonienie Mistrza Łomży, ale także promocja futbolu stołowego i zasad fair play. Wydarzenie wspierają partnerzy: Arial Reklamy, LZS Łomża oraz sympatycy tej dyscypliny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości