Poważnymi obrażeniami ciała zakończyła się przejażdżka motocyklisty, który swoją rozpędzoną na ul. Meblowej maszyną wjechał na nasyp Ronda Augustyna Gontarskiego.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 20.
Ze przekazanych nam przez świadka zdarzenia wstępnych informacji wynika, że młody kierowca yamahy „chciał pokonać rondo nie okrążając go”. Swoją rozpędzoną na ul. Meblowej maszyną wjechał wprost na Rondo Augustyna Gontarskiego, rozbijając się na środku nasypu.
Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do łomżyńskiego szpitala.
Na miejscu pracują policjanci, który badają okoliczności wypadku. W tej chwili rondo im. Augustyna Gontarskiego przy zbiegu ulic Poznańskiej i Meblowej jest nieprzejezdne.