30-letni mieszkaniec Łomży robił wiele, aby nie wpaść w ręce policji. Nie przestraszył się nawet skoku z trzeciego piętra na drzewo. Niestety dla mężczyzny na niewiele się to zdało. Mundurowi byli w tym starciu górą.
Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał odbyć karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Zamiast za kratkami, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego znaleźli go w jednym z mieszkań na terenie Łomży.
30-latek i jego partnerka nie chcieli wpuścić mundurowych do mieszkania. Policjanci gotowi byli wyważyć drzwi i wtedy łomżanin zdecydował się na ucieczkę. Jakby nigdy nic otworzył okno w mieszkaniu na trzecim piętrze i wyskoczył przez nie.
Przed oknem rosło wysokie drzewo i to na nie wskoczył 30-latek. Po chwili był już na dole licząc, że uda mu się uciec przed policją. Niestety dla niego, łomżyńscy mundurowi byli górą.
30-latek nie uniknie zasądzonej mu kary. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia 10 miesięcy pozbawienia wolności za zniszczenie rzeczy oraz znęcanie się.