Reklama

Obwodnica Zambrowa była zablokowana po wypadku. Na S8 lądował śmigłowiec LPR [FOTO]

25/05/2020 08:18

Kierujący samochodem osobowym najechał na tył pojazdu ciężarowego, po czym uderzył w barierki, a jego auto zapaliło się. Obwodnica Zambrowa (S8) w kierunku Białegostoku przez dłuższy czas była zablokowana.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło około godz. 7:15. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki dacia najechał na tył ciężarówki, po czym uderzył w barierki. Samochód osobowy zapalił się. 

Pasażer osobówki trafił do szpitala. Kierujący w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają obecni na miejscu policjanci.

Obwodnica Zambrowa (S8) w kierunku Białegostoku była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości