Kierujący samochodem osobowym najechał na tył pojazdu ciężarowego, po czym uderzył w barierki, a jego auto zapaliło się. Obwodnica Zambrowa (S8) w kierunku Białegostoku przez dłuższy czas była zablokowana.
Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło około godz. 7:15. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki dacia najechał na tył ciężarówki, po czym uderzył w barierki. Samochód osobowy zapalił się.
Pasażer osobówki trafił do szpitala. Kierujący w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają obecni na miejscu policjanci.
Obwodnica Zambrowa (S8) w kierunku Białegostoku była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień.