Z powodu zdarzenia drogowego zablokowana jest obwodnica Konarzyc. Na miejscu pracują służby. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
W zderzeniu brały udział dwa pojazdy. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do niego w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania. Kierujący BMW został przewieziony do szpitala.
Dokładne okoliczności wyjaśnia obecna na miejscu policja.
Kierowcom zalecamy omijanie obwodnicy Konarzyc.