Wczorajsze zgłoszenie dotyczące zaginięcia 11-latka rozpoczęło działania poszukiwawcze ostrołęckich policjantów. Z najnowszych informacji podanych przez Komendę Policji w Ostrołęce dowiadujemy się, że chłopiec został odnaleziony.
Dziś o godzinie 7 wywiadowcy z ostrołęckiego Wydziału Prewencji odnaleźli zaginionego w rejonie ul. Jaracza. Wraz z nim przebywała drugi poszukiwany 11 latek. Obaj byli zmarznięci i głodni. Funkcjonariusze przewieźli ich do komendy. Tam policjanci z Wydziału Prewencji oddali im swoje śniadania i poczęstowali ciepłą herbatą.
Dokumentacja z tego zdarzenia zostanie przekazana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Ostrołęce.
źródło: KMP Ostrołęka