Reklama

11-latek z Ostrołęki odnaleziony [AKTUALIZACJA]

17/11/2023 10:40

Wczorajsze zgłoszenie dotyczące zaginięcia 11-latka rozpoczęło działania poszukiwawcze ostrołęckich policjantów. Z najnowszych informacji podanych przez Komendę Policji w Ostrołęce dowiadujemy się, że chłopiec został odnaleziony.

Dziś o godzinie 7 wywiadowcy z ostrołęckiego Wydziału Prewencji odnaleźli zaginionego w rejonie ul. Jaracza. Wraz z nim przebywała drugi poszukiwany 11 latek. Obaj byli zmarznięci i głodni. Funkcjonariusze przewieźli ich do komendy. Tam policjanci z Wydziału Prewencji oddali im swoje śniadania i poczęstowali ciepłą herbatą.

Dokumentacja z tego zdarzenia zostanie przekazana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Ostrołęce.

 

źródło: KMP Ostrołęka 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości