Łomżyńscy policjanci poszukiwali zaginionego 51-letniego mieszkańca naszego miasta. Na szczęście mężczyznę udało się odnaleźć.
O poszukiwaniach policja poinformowała wczoraj (21.09). Zaginiony ostatni raz widziany był w lipcu, w Łomży przy ulicy Aleja Legionów 7a. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Na szczęście mężczyznę udało się odnaleźć.
- Zaginiony 51-letni mieszkaniec naszego miasta odnalazł się - poinformowała dziś rano podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.
Poszukiwania zostały zakończone.