Reklama

Zaginął mieszkaniec gminy Piątnica. Szukała go policja [AKTUALIZACJA]

27/06/2023 13:10

Policjanci zakończyli poszukiwania mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Piątnica.

O zaginięciu mężczyzny policjanci poinformowali w tym tygodniu. Mieszkaniec gminy Piątnica po raz ostatni miał kontaktować się z bliskimi 19 czerwca 2023 roku. Od tamtej pory nie dawał znaku życia.

Poszukiwania zostały szybko zakończone. Dziś (27.06) potwierdziła to łomżyńska policja. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości