Policjanci zakończyli poszukiwania mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Piątnica.
O zaginięciu mężczyzny policjanci poinformowali w tym tygodniu. Mieszkaniec gminy Piątnica po raz ostatni miał kontaktować się z bliskimi 19 czerwca 2023 roku. Od tamtej pory nie dawał znaku życia.
Poszukiwania zostały szybko zakończone. Dziś (27.06) potwierdziła to łomżyńska policja. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.
zdj. KMP w Łomży