Policjanci zakończyli poszukiwania 12-letniej mieszkanki Ostrołęki.
O poszukiwaniach policjanci z KMP w Ostrołęce powiadomili dziś rano. Dziewczyna wczoraj o godzinie 7:30 wyszła do szkoły, do której nie dotarła. Od tego czasu nie było z nią kontaktu.
Poszukiwania szybko zostały odwołane.
- Zakończyły się poszukiwania 12-letniej ostrołęczanki, dziewczyna została odnaleziona. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w poszukiwaniach - przekazała ostrołęcka policja.