Reklama

Zaginęła 12-letnia dziewczynka [AKTUALIZACJA]

27/10/2022 09:53

Policjanci zakończyli poszukiwania 12-letniej mieszkanki Ostrołęki.

O poszukiwaniach policjanci z KMP w Ostrołęce powiadomili dziś rano. Dziewczyna wczoraj o godzinie 7:30 wyszła do szkoły, do której nie dotarła. Od tego czasu nie było z nią kontaktu.

Poszukiwania szybko zostały odwołane. 

- Zakończyły się poszukiwania 12-letniej ostrołęczanki, dziewczyna została odnaleziona. Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w poszukiwaniach - przekazała ostrołęcka policja.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości