Ostrołęccy policjanci prowadzili poszukiwania 15-letniej mieszkanki powiatu ostrołęckiego. Dziś w godzinach porannych poinformowano o zakończeniu działaniach poszukiwawczych.
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania za nastoletnią mieszkanką powiatu ostrołęckiego, której zaginięcie było publikowane wczoraj. Nastolatka została odnaleziona przez policjantów.
źródło: KMP Ostrołęka