Koniec poszukiwań 15-letniej mieszkanki powiatu ostrołęckiego [AKTUALIZACJA]

08/08/2023 08:40

Ostrołęccy policjanci prowadzili poszukiwania 15-letniej mieszkanki powiatu ostrołęckiego. Dziś w godzinach porannych poinformowano o zakończeniu działaniach poszukiwawczych.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania za nastoletnią mieszkanką powiatu ostrołęckiego, której zaginięcie było publikowane wczoraj. Nastolatka została odnaleziona przez policjantów.

 

źródło: KMP Ostrołęka

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości